Milááán Vlasta

16. 1. 2012

Dnešní rozhovor je opravdu perličkou.Na otázky totiž odpovídal přímo kapitán mužstva Milan Vlasta.Ten je zároveň i nejvetším akcionářemn a tedy defacto majitelem klubu.Svoji pozici v první formaci si však tvdrě vydobil svými výkony a nevám pro úspěch a případnou výhru posadit na lavičku třeba i sám sebe.

1. Nastupuješ na postu utočník jsi spokojený se svou pozicí v klubu?
S pozicí v mužstvu jsem nadmíru spokojen. Vždy jsem si přál hrát s tak skvělými hráči

2.Mimo sezonu pracuješ nějak na své fyzické kondici nebo jen hraješ zápasy v sezoně?
Jako každý zodpovědný kapitán jdu příkladem svým spoluhráčům a kamarádům zároveň. Co sleze sníh ze silnic, opouštím spinningové studio a začínám tvrdě prohánět cyklistické profesionály.
Také se věnuji pohybové přípravě pod přísným dohledem mé přítelkyně.

3.Jakou značkou hokejky hraješ a jak ses k ní propracoval? Zkoušel si jiné typy?
Pro letošní sezonu jsem se vyzbrojil hokejkami Reebok. Jsem velmi spokojen a doufám, že s nimi začnu sklízet konečně body.

Své body nesleduji, protože úspěch týmu mi je nadevše. Samozřejmě, co bodík, to třešnička na dortíku.

5.Zajisté si někdy zajdeš na pivko,vínko...v jaké restauraci mají fanoušci možnost tě nejčastěji zahlédnout?
Pitný režim je základní předpoklad kvalitní regenerace. V letní přípravě se o mě starají rehabilitační sestry na Krajní mezi a v Pictures Kosmonosy. V Hc Vlastárs máme odborníka, který neváhá za dobrým mokem zajet i do Německa. Toho vždy a rád následuji. S ním nikdo v týmu dehydrovaný nezůstane.

6.Hokej přináši i jistou dávku mediálního shonu a známosti.Nevadí ti někdy přílišný zájem fanoušků resp fanynek o tvoji osobu?
Na zájem fanynek jsem si za ta léta zvyknul a poslední roky už rozdávám pouze podpisy do památníčků a výstřihů jejich maminek.

7.Co říkáš na divácké návštvěvy na našich zápasech? Jsou pro tebe diváci pověstným dalším hráčem?
Když přijde plný barák, vždy mě zájem diváků povzbudí, ale když rozjedou mexickou vlnu, začne se mi točit hlava a zakopávám o modrou nebo červenou čáru.

8.Jsi pro to aby vedení týmu angažovalo kustoda,který by se staral o hráče na střídačce při zápase?
Tak kustody střídavě nasazujeme z řad naší mládeže a myslím, že dvojice Dominik Vlasta, Dominik Hrdý se začínají slaďovat a jejich spolupráci na naší lavičce brzy oceníme.

9.Jaká je tvoje oblíbená střela?Trénuješ střelbu?
Moje oblíbená střela je každá, která letí na bránu, ale pravidelně začnu trénovat střelu až doléčím mou přetíženou pravačku.

10.Jaký je tvůj nejméně oblíbený tým v souteži?
Celé roky jsem považoval Axon za tým, který má nejvíce neoblíbených hráčů. Ale chlapci se vcelku uklidnili, začali hrát dobrý hokej a v neoblíbenosti je nahradilo pár jednotlivců z jiných mužstev.

11.Je něco co by jsi chtěl vzkázat fanouškům,spoluhráčům,soupeřům?
Chtěl bych vzkázat, že Hc Vlastars je historicky dalece nejúspěšnější tým této soutěže a musí se s ním stále počítat.

12.Volné téma:je něco na něco jsme se ještě nezeptal a chtěl bys to říct světu?
Nakopééém jííím prdelééééééé.......

Díky za odpovědi