Lukášš Borna

10. 1. 2012

V pořadí rozhovorů druhý ale v kanadském bodování první.To jestručné antré nejelpčího hráče našeho týmu Lukáše Borny.Útočník elitní první formace letos sbírá opět jeden bod za druhým a v plném treninkovém zatížení si našel čas odpovědět na pár otázek redaktora webu.Bravo Lukáši.

1. Nastupuješ na postu utočníka jsi spokojený se svou pizicí v klubu?
 No tak určitě!

2.Mimo sezonu pracuješ nějak na své fyzické kondici nebo jen hraješ zápasy v
 sezoně?
   No tak určitě, pokud chceš bejt v týmu tak na sobě musíš stále tvrdě pracovat protože konkurence je veliká a jakýkoliv flákání by se určitě projevilo na výkonu.

3.Jakou značkou hokejky hraješ a jak ses k ní propracoval? Zkoušel si jiné
 typy?
No tak určitě, já to dost měnim, vždycky když se mi nedaří svedu to na hokejku a vezmu si nákou jinou, protože rukama to přece bejt nemůže.

No tak určitě, sleduju předevšim body týmu, kanadský bodování sem letos ještě neviděl, ale nějak mě to netrápí pač sem stejně marnej takže to ani vidět nepotřebuju.

5.Zajisté si někdy zajdeš na pivko,vínko...v jaké restauraci mají fanoušci
 možnost tě nejčastěji zahlédnout?
No tak určitě, zahlédnout mě je možné v jakékoliv restauraci. Ovšem pivko či vínko u mě nehledejte, stejně jako můj velkej hokejovej vzor Jarda Jágr sem abstinent, jedině tak můžu dávat všechno do hokeje.

6.Hokej přináši i jistou dávku mediálního shonu a známosti.Nevadí ti někdy
 přílišný zájem fanoušků resp fanynek o tvoji osobu?
No tak určitě, občas to je trošku nepříjemný, ale už sem si za ty léta strávený v profesionálním sportu docela zvykl.

7.Co říkáš na divácké návštvěvy na našich zápasech? Jsou pro tebe diváci
 pověstným dalším hráčem?

No tak určitě, nedávno jsem skutečně na tribuně někoho viděl, takže by se dalo říct že to mohl být ten zmíněný šestý hráč.

8.Jsi pro to aby vedení týmu angažovalo kustoda,který by se staral o hráče na
 střídačce při zápase?
No tak určitě, to k tomu patří a současný výsledky týmu jsou samozřejmě z velký části způsobený tím, že nemáme perfektní pitný režim. Myslim že vedení by se tim mělo zcela vážně zabejvat.

9.Jaká je tvoje oblíbená střela?Trénuješ střelbu?
No tak určitě, trénuju jí neustále. Moje oblíbená střela je bomba k tyči.

10.Jaký je tvůj nejméně oblíbený tým v souteži?
No tak určitě by se nějakej našel, je jich asi pět, takže to ani nebudu vyjmenovávat.

11.Je něco co by jsi chtěl vzkázat fanouškům,spoluhráčům,soupeřům?
No tak určitě bych chtěl říct že jedeme na titul, ty začátky sezony nemíváme optimální ale jak všichni dobře víme, rozehráváme se až po Vánocích což jsme v posledním utkání potvrdili.

12.Volné téma:je něco na něco jsem se ještě nezeptal a chtěl bys to říct světu?
No tak určitě. Víš jak, všichni myslíme jenom na ten titul, chceme se o něj porvat a udělat co nejlepší výsledky a já věřim, že když budeme bojovat tak nějakou tu placku uděláme a věřim že bude minimálně zlatá. Sice to bude strašně těžký, protože Gepardi chtěj vyhrát a Beata chce vyhrát a Axoni chtěj vyhrát a Deniss chce vyhrát a Butchers chtěj taky vyhrát a jak řikám, my musíme hrát tu svojí hru a jezdit po prdeli, podmínky sou pro všechny stejný, každej zápas začíná 0:0 takže nevidim důvod proč bychom to nemohli zvládnout!

Díky Lukáši a ať se daří